Rozā un melna lodītes: Noslēpumainā krasu harmonija pērļošanā

February 19, 2016

Veicot fāzēm rotaslietas ir ļoti jautri strādāt ar kontrastiem: tie var būt gaiši un tumši, vai gluds un raupja. Vēl radīt interesantus kontrastus veids ir izmantot galējās psiholoģiskās atšķirības starp krāsām. Divi nokrāsas, kas ir pilnīgi atšķirīgs viņu izpratnē ir melnā un gaiši rozā. Tomēr, neskatoties uz to atšķirību, tie izskatās izcili kad kopā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka melnā nav īsti krāsu, tas tiešām absorbē visu krāsainu gaismu, kas izstaro ne krāsas. Vienkāršības labad, man būs atsaucoties uz to kā krāsu.

Melnā un gaiši rozā ir ļoti spēcīgs tumšu gaismas kontrastu. Tomēr ir vēl viens iemesls, kāpēc viņi izskatās tik interesanti, kad kopā. Melns ir spēcīgs un spēcīgs. Gaiši rozā ir viegls un delikāts. Melns ir grūti un vīriešu kvalitāti. Gaiši rozā ir mīksta un sievišķīga. Melns parādās ļoti dominējošs. Rozā maiga un pakļāvīgi.

Neskatoties uz to pretējām īpašībām, tām ir arī daudz līdzību. Abas krāsas ir tendence būt savrup: melna uzsver individualitāti; gaiši rozā ir pieklājīgs. Melns ir noslēpumains; rozā ir ēterisks. Abi nokrāsas ir nodarbināti izteikt greznību un īpašību.

Tātad, veicot fāzēm rotaslietas ar šīm divām kontrastējošas toņos, ir tik daudz krāšņs veidi apvienojot krelles. Pievienotās kā akcentiem pārpilns rindām rozā pērles dažas melnās pērles ir ļoti pietiekami, lai radītu ļoti trieciena efektu. Otrādi darbojas tikpat labi. Tikai daži gaiši rozā akcenti noteikti melna kaklarota ir tikpat iespaidīga. Jūs varat arī kombinēt saprātīgu cenu rozā stikla lodītes ar dārgām melno pērļu, vai atkal otrādi. Šī krāsa kombinācija vienmēr rada iespaidu, ka jūs tikai izmantojot visvairāk dārgas pērles.

Saprast, kā krāsas strādāt kopā var palīdzēt jums padarīt skaistu rotaslietas, pat iesācējs. Tas noteikti atbilst, lai varētu darīt kaut ko īpašu, lai jūsu apģērbs. Jūs varat izteikt tik daudz par savu individualitāti, padarot, un valkā, savu fāzēm rotaslietas.

 

#Observatorija