Pērļošanas Izšūšana: ko tas nozīme?

February 19, 2016

Paņēmiens, ko izmanto, lai pievienotu krelles uz auduma visu, sākot no formālās valkāt, ikdienas valkāšanai, lai kurpes mājas dekoru, lodītes izšūšana paver pilnīgi jaunu pasauli ar iespējām gan pērļošanas un izšuvumu amatnieki un entuziasti. Plaši lietota visā vēsturē rotā drēbes imperatoru, karaļi un muižnieki, diegu izmanto izšūt šos valdziņus bija zīda, sudraba vai zelta. Krelles viņi izmanto bieži tika izgatavoti no dārgakmeņiem vai pusdārgakmeņiem, ar pērlēm ir īpaši populārs un bagātīgs.

Par fāzēm apģērbu, aksesuāru un Interjera priekšmeti popularitāte pirmās daļas 21. laikā ir palielinājies gadsimta, un turpina palikt populārs. Ne tikai nakts vairs, krelles ir rāda uz augšu uz dienas laikā apģērbu, kā arī somiņas, cimdi, zābaki, kurpes, un matu aksesuāri, kā arī rotaslietas.

Vēl videi apzinās amatnieki, amatniekiem, un amatnieki ir pārstrādes izmantoti un vintaža apģērbu. Šo posteņu nozares atjaunošana bieži ietver pievienot lodītes izšuvumu uz nu uzlabot esošo iezīme tikko atjaunotas apģērba, vai izveidot jaunu funkciju vai greznojums uz apģērba.

Tehnika ietver vienu no trim pieejām : šūt krelles stratēģiskās vai redzamā vietās ietvaros esošā dizaina pievienot dzirksti un spīdēt, uzlabot regulāras izšūšanas šuves ar pērlītēm, vai izveidot izšūšanas dūrieni ar pērlītēm

Pirmajā pieejā, vienkārši pievienot vienu lodītes vai klasterus. krelles, lai izceltu detaļas drukas auduma vai stratēģiski izdevīgā pa vīlēm dargakmeņus vai malām cietā krāsas priekšmetus. Pievienot lodītes centriem ziedi ziedu drukāt, vai izcelt tikai vienu citu aspektu konkrēto drukāt. Ar cieto krāsas audumu, krelles kontrastējošās vai tādas pašas krāsas jāpievieno pēc līnijas apģērba, kā izceļot funkciju. Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir, lai tos pievienotu izgriezums no krekla vai kleitu.

Ja vēlaties izšūt un vēlaties pievienot dzirksti un spīdēt uz savu izšūšanu, pievieno dažas stratēģiski izvietoti krelles ar savu dizainu. Izmantojiet tos taupīgi šajā pieteikumā, cenšoties izcelt un uzlabot savu izšuvumu, pievienojot krelles. Mēģiniet konsekventi izcelt pašu aspektu dizains, piemēram, padomus ziedu, vai to centriem, vai kādu citu aspektu šūtas greznojums.

Viens veids, kā radīt tradicionālo izšūšanas šuves pilnībā krelles ir stīgu nepieciešamais skaits, krelles, lai padarītu katru posmu dūriens, un tad valdziņu šo posmu pirms pāriet uz nākamo fāzi dūrienu. Vai katru lodītes var individuāli uzšūta auduma tās pareizā pozīcijā, lai galu galā veidotu fāzēm versiju izšūšanas dūrienu.

Stieple izšūšana joprojām ir populāra amatniecības amatnieki un amatieriem līdzīgi.

 

#Observatorija