Kā Marka un izveidot papīra krelles

February 19, 2016

Ja jums patīk papīru, un, ja jums patīk krelles, tad tas ir labs projekts jums. Jebkas strādā! Visi dokumenti veidu var izmantot, tostarp pārstrādā, vecais laikraksts, rokas lējuma papīrs, vecās piezīmes, dāvanu iesaiņošanas papīrs un jebkuru papīru, ka jūs iemīlēties ar! Mīlestība ir galvenais, lai padarītu jebkurš projekts izskatās skaisti. Es pat uzņemt biti papīra off ielu apmales, jo šīs atliekas ir autentisks novecojušu izskatu. Jums nav to darīt, ja jums atrast to pievilcīgu. Ir arī citi veidi, kā padarīt papīra izskatās vecumā. Jūs varat mērcēt dažas lūžņi tēju vai kafiju uz pāris stundām un tad ļaujiet nožūt. Tagad ar projektu.

Materiāli:!

Izvēlēt papīrs jūsu krelles, tiem jābūt 6 “līdz 8” garš. Būs nepieciešami arī mazāki papīra gabaliņi. Šķēres, papīra lentes, līme, izšūšanas diegi, mazas stikla pērles.

Pamates metode: izgriezt savu papīru strēmelēs vai nu 1 “plata un 7” ilgi taisnstūrī, vai 1 “plata pie pamatnes un sašaurinās līdz punktam par 7” ilgi trīsstūrim. Cut tik daudz sloksnes, kā jūs vēlaties, atkarībā no tā, cik daudz pērles jūs vēlaties veikt. Biezs papīrs vajadzīgs īsāks sloksnes un plānas papīra vajadzībām ilgāk strēmelēs. Veikt plašāku beigas un sākt rites, kad jums tuvu beigām dabūjāt nedaudz karsto līmi (nedeg pirkstus) un pievienojiet gala gabals lodītes. Tādā veidā lodītes paliks velmēta! Jūs varat samazināt nevienmērīgo galus vai atstāt tos, ja vēlaties. Tas ir atkarīgs izskatu vēlaties sasniegt. Tagad varat pievienot mazākas sloksnes ap centru Pērle, ieskaitot tekstu vai kontrastējošas krāsas. Mainīt platumu un formas krelles jūs padara par lielāku interesi. Vieta krelles uz lapas vaska papīra.

Tagad jautri sākuma. Izmantojot līme vai mat gēla nesējā centrā lodītes. Novietojiet vienu galu izšūšanas diegu vai mazu lenti un aptīšanas lodītes tik reižu, cik vēlaties par vēlamo efektu. Nav saliekt pārāk bieži, jo lodītes beidzas meklē lielgabarīta. Nu izmantot želeju vidēja vai karsto līmi un vietu uz jomām, lodītes, kur jūs vēlaties dekoratīvos stikla pērles, zīmoga pulveri un mokošas pulveri. Piemērot šos rotājumus uz paklāja želeju vai karsto līmi. Ja jūs izmantojat paklājs želeju krelles būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai sausa. Atcerieties, jūs varat izmantot kaut ko vēlaties; mēģināt zelta pārslas un mirdz kā arī.

Lai pabeigtu savu pērle pārklāj to ar ģerboņa laku. To var izdarīt, novietojot lodītes uz salmu vai iesma un piemērojot laku uz visu lodītes. Jūs varat izmantot matētu vai glancēts laku. Šīs krelles tagad var izmantot dekorēšanai citus projektus, padarot kaklarotās vai izmantojot tos kā Ziemassvētku rotājumi.

Tātad ir jautri, izmantot savu iztēli un prakse, prakse, prakse!

#Observatorija